*** Hotel Riviera Lipno ubytovanie Lipno nad Vltavou

Hotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno

HOTEL JE V REKONŠTRUKCII !!
Hotel Lipno
sa nachádza v centre rekreačnej oblasti len 200 m od brehu jazera Lipno, priamo v obci Lipno nad Vltavou. Hostia môžu využiť kvalitné ubytovanie v *** hviezdičkovom hoteli Lipno, doplnené širokou škálou rekreačných a športových aktivít v blízkosti hotela. V zimnom období je v prevádzke Skiareál len 400 m od hotela. V lete láka Aquaworld Lipno.

Hotel Lipenská priehrada ubytovanie Lipno:
Hotel Lipno *** ponúka kvalitné ubytovanie v dvojlôžkových a štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút) a so SAT / TV. Na väčšinu izieb je možné pridať prístelku. Ubytovaní hostia majú k dispozícii spoločenskú miestnosť s TV a DVD. Pre malé deti je na zapožičanie detská postieľka a v reštaurácii detská stolička. Parkovanie pre hotelových hostí je priamo pri budove hotela Lipno zdarma.

Ubytovanie Lipenské jazero hotel Lipno:
Hotelová reštaurácia so širokou ponukou výbornej domácej kuchyne zabezpečuje stravovanie a občerstvenie po celý deň. Reštaurácia určite prispeje k spokojnosti Vášho pobytu. V letnom období je k dispozícii slnečná terasa s príjemným posedením a grilom.

Hotel Lipno nad Vltavou ubytovanie Lipno:
Letná sezóna je určená najmä milovníkom vodných športov, slnenia, kúpania a rybárčenia. Požičovňa lodičiek aj plachetníc. Ideálne podmienky pre cykloturistiku a turistiku. Výhľad na Lipenskú priehradu priamo z hotela. Hotel ponúka možnosť zapožičania štvorkoliek. Pre relaxáciu a aktívny odpočinok je ideálnym miestom Aquaworld Lipno (bazény, detský bazén, whirlpool, tlaková sprcha, perličková sedačka, masáže, sauna a ďalšie).

Ubytovanie Lipno nad Vltavou Hotel Lipno:
Hotel sa nachádza 400 m od skiareálu Lipno, ktorý je známy pod skorším menom Kramolín. Moderné lyžiarske stredisko je zamerané na rodiny s deťmi, začínajúcich až pokročilých lyžiarov a má zjazdové trate pre lyžiarov aj snowboardistov. Lyžiarske výukové ihrisko Foxpark. Tunajšie trate vďaka svojej šírke okolo 45-60 m poskytujú dostatočný komfort a bezpečie. Náročnejší lyžiari môžu navštíviť rakúsky skiareál vzdialený 25 km. Pre milovníkov bežeckého lyžovania je v tunajšom areáli pripravených celkom 24 km bežeckých tratí v prvotriedne strojovo upravovanej stopy.

Hotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - hotel má reštauráciuHotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - hotel má vináreňHotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - možnosť pripojenia na internetHotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - k dispozícii letná terasaHotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - Iybz sú vybavené televízoromHotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Lipno nad Vltavou Riviera Lipno - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Riviera Lipno ubytovanie Lipno nad Vltavou Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C Nočná tepl.: -1 °C Vietor: 10 m/s